XƏBƏR LENTİ

01 İyun 2020

Digər Xəbərlər

29 Avqust 2019 - 17:42

Nazir, komitə sədri və müavinlərinin qəbul günləri açıqlandı –CƏDVƏL

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2019-cu ilin sentyabr ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu günləri açıqlanıb.

Strateq.az xəbər verir ki, məlumata əsasən, vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən təşkilatların səlahiyyətlərinə aid olmalıdır:

 

Mərkəzi icra hakimiyyəti

orqanları, digər qurumlar

Qəbul

günü

Qəbulun keçirildiyi

və əhatə etdiyi

şəhər, rayonlar

Vüqar Əhmədov

“Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən

05 Qəbələ, İsmayıllı
Ramil Yusifov

“Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini

05 Oğuz
Əkbər Hacıyev

ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru

05 Quba
Ramil İsgəndərov

ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini

05 Qusar
Ruslan Əliyev

ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini

05 Şabran
Ramin Quluzadə

Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri

06 Zaqatala, Balakən
Əli Abdullayev

Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini

06 Qax
Şahin Yusifov

Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri

06 Qazax
Vilayət Zahirov

Ədliyyə nazirinin müavini

12 İmişli
Zakir Qaralov

Baş prokuror

13 Qəbələ, Oğuz
Mikayıl Cabbarov

Vergilər naziri

13 Şamaxı, Ağsu, Qobustan
Rüstəm Usubov

Baş prokurorun birinci müavini

13 Cəlilabad, Neftçala
İntiqam Babayev

Gənclər və idman nazirinin müavini

13 Sumqayıt, Xızı
İsmayıl İsmayılov

Gənclər və idman nazirinin müavini

13 Şamaxı, Qobustan
Rüstəm Şahbazov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

13 Tərtər
Hicran Hüseynova

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

16 Qazax, Ağstafa, Tovuz
Sədaqət Qəhrəmanova

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

16 Şəmkir, Daşkəsən, Gədəbəy
Əhməd Əhmədzadə

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

18 Xaçmaz, Şabran
Qorxmaz Hüseynov

“Azərsu” ASC-nin sədri

18 Gəncə, Samux, Kəlbəcər
Şahin Mustafayev

İqtisadiyyat naziri

19 Şirvan
Niyazi Səfərov

İqtisadiyyat nazirinin müavini

19 Saatlı
Sahib Məmmədov

İqtisadiyyat nazirinin müavini

19 Hacıqabul
Arzu Rəhimov

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

19 Şəki, Oğuz, Qəbələ
Mayıl Şahverdiyev

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini

19 Zaqatala, Balakən, Qax
Teyyub Cabbarov

“Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini

19 Göygöl, Daşkəsən
Ramiz Rzayev

Ali Məhkəmənin sədri

20 Lənkəran
Fikrət Məmmədov

Ədliyyə naziri

20 Qəbələ, İsmayıllı, Oğuz
Sahil Babayev

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri

20 Quba
Anar Kərimov

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini

20 Xaçmaz
Mətin Kərimli

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini

20 Qusar
Azad Rəhimov

Gənclər və idman naziri

20 Abşeron
Əbülfəs Qarayev

Mədəniyyət naziri

20 Naftalan, Samux
Vaqif Əliyev

Mədəniyyət nazirinin birinci müavini

20 Gəncə, Kəlbəcər
Rafiq Bayramov

Mədəniyyət nazirinin müavini

20 Goranboy, Xocalı
Oqtay Şirəliyev

Səhiyyə naziri

20 Tərtər, Goranboy
Elsevər Ağayev

Səhiyyə nazirinin müavini

20 Bərdə, Ağdam
Rahim Əliyev

Səhiyyə nazirinin müavini

20 Ağcabədi
Sahir Məmmədxanov

Vergilər nazirinin birinci müavini

20 Beyləqan,  İmişli, Füzuli, Ağcabədi, Xocavənd, Laçın
Sahib Ələkbərov

Vergilər nazirinin müavini

20 Qazax, Ağstafa, Tovuz Şəmkir
Azər Cəfərov

Ədliyyə nazirinin müavini

20 Lənkəran
Rövşən Rzayev

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

20 Ağdam
Sabir Əhmədov

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

20 Tərtər
Saleh Məmmədov

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri

20 Sabirabad, Saatlı
Əvəz Qocayev

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini

20 İmişli
Namiq Babayev

Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini

20 Hacıqabul
Zakir Quliyev

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini

20 Qusar
Rafiq Aslanov

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini

20 Quba
Etibar Məmmədov

“Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini

20 Naftalan, Goranboy, Xocalı
Seyfulla Əzimov

Daxili işlər nazirinin birinci müavini

21 Şirvan, Hacıqabul, Sabirabad, Saatlı Salyan, Neftçala, Biləsuvar, Cəbrayıl, İmişli, Zərdab
Mətin Eynullayev

Vergilər nazirinin müavini

23 Cəlilabad, Lənkəran, Astara, Lerik, Masallı, Biləsuvar
Mübariz Qurbanlı

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

24 Beyləqan, Xocavənd
Səyyad Salahlı

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin birinci müavini

24 Saatlı, İmişli
Gündüz İsmayılov

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

24 Sabirabad
Muxtar Babayev

Ekologiya və təbii sərvətlər naziri

27 Qax
Firdovsi Əliyev

Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini

27 Balakən
Rauf Hacıyev

Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini

27 Zaqatala
Pərviz Şahbazov

Energetika naziri

27 Tovuz
Samir Vəliyev

Energetika nazirinin müavini

27 Qazax, Ağstafa
Elnur Soltanov

Energetika nazirinin müavini

27 Şəmkir
Kəmaləddin Heydərov

Fövqəladə hallar naziri

27 Cəlilabad
Rəfail Mirzəyev

Fövqəladə hallar nazirinin birinci müavini

27 Masallı
Etibar Mirzəyev

Fövqəladə hallar nazirinin müavini

27 Lənkəran
İnam Kərimov

Kənd təsərrüfatı naziri

27 Ağdaş, Bərdə
İlham Quliyev

Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

27 Tərtər, Ağdam
Seyfəddin Talıbov

Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

27 Mingəçevir, Yevlax
Ceyhun Bayramov

Təhsil naziri

27 İsmayıllı, Ağsu
Firudin Qurbanov

Təhsil nazirinin müavini

27 Şamaxı, Qobustan
Hikmət Mirzəyev

Ali Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri

27 Tovuz
Səfər Mehdiyev

Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri

27 Biləsuvar, İmişli
İsmayıl Hüseynov

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini

27 Neftçala
Əsgər Abdullayev

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini

27 Cəlilabad
Kərəm Həsənov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsinin sədri

27 Bərdə
Rafiq Cəlilov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

27 Ağdam
Namiq Əsgərov

Baş prokurorun müavini

27 Qazax, Ağstafa
Vilayət Eyvazov

Daxili işlər naziri

28 Lənkəran, Astara, Lerik, Masallı, Yardımlı, Cəlilabad
Məleykə Abbaszadə

Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri

30 Cəlilabad