XƏBƏR LENTİ

16 Fevral 2020
15 Fevral 2020

Digər Xəbərlər

31 Oktyabr 2019 - 18:29

Nazir, komitə sədrləri və müavinlərinin qəbul günləri açıqlandı –CƏDVƏL

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2019-cu ilin noyabr ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

Strateq.az xəbər verir ki, vtəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən təşkilatların səlahiyyətlərinə aid olmalıdır: 

Mərkəzi icra hakimiyyəti

orqanları, digər qurumlar

Qəbul

günü

Qəbulun keçirildiyi

və əhatə etdiyi

şəhər, rayonlar

Əkbər Hacıyev

ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru

05 Zaqatala
Ramil İsgəndərov

ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini

05 Şəki
Ruslan Əliyev

ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini

05 Balakən
Fikrət Məmmədov

Ədliyyə naziri

06 Astara, Lənkəran, Lerik
Vilayət Zahirov

Ədliyyə nazirinin müavini

08 Masallı
Rüstəm Usubov

Baş prokurorun birinci müavini

08 Ağcabədi, Laçın
Hikmət Mirzəyev

Ali Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri

08 Şamaxı
Azad Rəhimov

Gənclər və idman naziri

08 Göyçay, Mingəçevir, Ağdaş, Ağsu
İntiqam Babayev

Gənclər və idman nazirinin müavini

08 Tərtər, Yevlax, Bərdə
İsmayıl İsmayılov

Gənclər və idman nazirinin müavini

08 Ucar, Kürdəmir, Zərdab
Məleykə Abbaszadə

Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri

08 Sabirabad, Şirvan, Saatlı,Hacıqabul, Salyan, Neftçala
Sahir Məmmədxanov

Vergilər nazirinin birinci müavini

14 Xaçmaz, Quba, Qusar Şabran
Zakir Qaralov

Baş prokuror

15 Abşeron, Zəngilan, Şuşa
Muxtar Babayev

Ekologiya və təbii sərvətlər naziri

15 Şəmkir, Tovuz
Firdovsi Əliyev

Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini

15 Qazax, Ağstafa
Əbülfəs Qarayev

Mədəniyyət naziri

15 Kürdəmir
Vaqif Əliyev

Mədəniyyət nazirinin birinci müavini

15 Ağdam
Rafiq Bayramov

Mədəniyyət nazirinin müavini

15 Ağcabədi, Laçın
Ramin Quluzadə

Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri

15 Lənkəran, Lerik
Əli Abdullayev

Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini

15 Astara
Şahin Yusifov

Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri

15 Qəbələ
Azər Cəfərov

Ədliyyə nazirinin müavini

15 Zaqatala
Arzu Rəhimov

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

15 Masallı, Yardımlı
Mayıl Şahverdiyev

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini

15 Cəlilabad, Biləsuvar
Əhməd Əhmədzadə

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

15 Balakən
Zakir Quliyev

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini

15 Qax
Rafiq Aslanov

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini

15 Zaqatala
Qorxmaz Hüseynov

“Azərsu” ASC-nin sədri

15 Mingəçevir, Yevlax
Vüqar Əhmədov

“Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən

15 Yardımlı, Masallı
Mətin Eynullayev

Vergilər nazirinin müavini

18 Ağcabədi, Beyləqan,İmişli, Füzuli, Laçın, Xocavənd
Teyyub Cabbarov

“Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini

18 Zərdab, Bərdə
Etibar Məmmədov

“Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini

19 Kürdəmir, Ucar
Saleh Məmmədov

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri

20 Şəmkir, Gədəbəy
Əvəz Qocayev

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini

20 Daşkəsən
Pərviz Şahbazov

Energetika naziri

22 Yevlax
Samir Vəliyev

Energetika nazirinin müavini

22 Mingəçevir
Elnur Soltanov

Energetika nazirinin müavini

22 Bərdə, Tərtər
Sahil Babayev

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri

22 Ucar
Anar Kərimov

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini

22 Kürdəmir
Mətin Kərimli

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini

22 Zərdab
Mikayıl Cabbarov   

İqtisadiyyat naziri

22 Kürdəmir
Niyazi Səfərov

İqtisadiyyat nazirinin müavini

22 Göyçay
Sahib Məmmədov

İqtisadiyyat nazirinin müavini

22 Ucar
Oqtay Şirəliyev

Səhiyyə naziri

22 Cəlilabad, Biləsuvar
Elsevər Ağayev

Səhiyyə nazirinin müavini

22 Masallı, Yardımlı
Rahim Əliyev

Səhiyyə nazirinin müavini

22 Lerik
Namiq Əsgərov

Baş prokurorun müavini

22 Beyləqan, Xocavənd
Rövşən Rzayev

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

22 Beyləqan

 

Fuad Hüseynov

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

22 Cocuq  Mərcanlı (Cəbrayıl)
Sabir Əhmədov

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

22 Füzuli
Bəhram Xəlilov

Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini

22 Oğuz, Şəki, Qax, Zaqatala, Balakən
Seyfulla Əzimov

Daxili işlər nazirinin birinci müavini

23 Göyçay, Yevlax, Mingəçevir, Ağsu, Şamaxı, İsmayıllı, Ucar, Kürdəmir, Ağdaş
Hicran Hüseynova

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

25 Ağdam, Tərtər, Bərdə
Sədaqət Qəhrəmanova

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

25 Ağcabədi, Laçın, Beyləqan, Xocavənd, Füzuli
Mübariz Qurbanlı

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

26 Zərdab, Kürdəmir
Səyyad Aranlı

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin birinci müavini

26 Göyçay
Gündüz İsmayılov

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

26 Ucar
Sahib Ələkbərov

Vergilər nazirinin müavini

27 Siyəzən, Sumqayıt, Abşeron, Xızı, Qubadlı, Zəngilan, Şuşa
Ceyhun Bayramov

Təhsil naziri

28 Yevlax, Bərdə
Firudin Qurbanov

Təhsil nazirinin müavini

28 Ağdaş, Mingəçevir
Rafiq Cəlilov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

28 Sabirabad
Ramil Yusifov

“Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini

28 Cəlilabad, Biləsuvar
Ramiz Rzayev

Ali Məhkəmənin sədri

29 Bərdə
Kəmaləddin Heydərov

Fövqəladə hallar naziri

29 Şəmkir
Rəfail Mirzəyev

Fövqəladə hallar nazirinin birinci müavini

29 Göygöl
Etibar Mirzəyev

Fövqəladə hallar nazirinin müavini

29 Samux
İnam Kərimov

Kənd təsərrüfatı naziri

29 Astara, Lerik
İlham Quliyev

Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

29 Masallı, Lənkəran
Elçin Zeynalov

Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

29 Yardımlı, Cəlilabad
Səfər Mehdiyev

Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri

29 Abşeron
İsmayıl Hüseynov

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini

29 Salyan
Əsgər Abdullayev

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini

29 Sabirabad, Hacıqabul
Vilayət Eyvazov

Daxili işlər naziri

30 Sumqayıt,  Abşeron, Qobustan, Qubadlı, Zəngilan
Kərəm Həsənov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsinin sədri

30 Şirvan
Rüstəm Şahbazov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

30 Neftçala