XƏBƏR LENTİ

26 Noyabr 2020

Digər Xəbərlər

29 Fevral 2020 - 13:25

Nazir və komitə sədrlərinin mart ayı üzrə qəbul günləri açıqlandı –CƏDVƏL

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin mart ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

Strateq.az Nazirlər Kabinetinə istinadla xəbər verir ki, vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən təşkilatların səlahiyyətlərinə aid olmalıdır.

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları, digər qurumlar Qəbul günü Qəbulun keçirildiyi və əhatə etdiy işəhər, rayonlar
Fikrət Məmmədov
Ədliyyə naziri
05 Şirvan, Hacıqabul, Saatlı
Mikayıl Cabbarov
İqtisadiyyat naziri
06 Qazax
Niyazi Səfərov
İqtisadiyyat nazirinin müavini
06 Tovuz
Sahib Məmmədov
İqtisadiyyat nazirinin müavini
06 Samux
Ramin Quluzadə
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri
06 Biləsuvar, Neftçala
Əli Abdullayev
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini
06 Salyan
Namiq Əsgərov
Baş prokurorun müavini
06 Neftçala, Cəlilabad
Vilayət Zahirov
Ədliyyə nazirinin müavini
06 Yevlax, Ağdaş, Goranboy
Şahin Yusifov
Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri
06 Kürdəmir
Mübariz Qurbanlı
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
10 Saatlı
Gündüz İsmayılov
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
10 İmişli
Ramil Yusifov
“Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini
10 Ağdam, Ağcabədi
Əhməd Əhmədzadə
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri
11 Göygöl
Rafiq Aslanov
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini
11 Samux
Zakir Quliyev
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini
11 Goranboy
Arzu Rəhimov
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi
12 Bərdə, Yevlax, Tərtər, Zərdab
Mayıl Şahverdiyev
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini
12 Ağdaş, Ucar, Göyçay
Ramiz Rzayev
Ali Məhkəmənin sədri
13 Şəmkir
Muxtar Babayev
Ekologiya və təbii sərvətlər naziri
13 Xaçmaz, Quba, Şabran
Firdovsi Əliyev
Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini
13 Qusar
Rauf Hacıyev
Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini
13 Xızı, Siyəzən
Pərviz Şahbazov
Energetika naziri
13 Masallı
Samir Vəliyev
Energetika nazirinin müavini
13 Ağsu
Elnur Soltanov
Energetika nazirinin müavini
13 İsmayıllı
Azad Rəhimov
Gənclər və idman naziri
13 Şirvan, Hacıqabul
İsmayıl İsmayılov
Gənclər və idman nazirinin müavini
13 Sabirabad, Saatlı
İntiqam Babayev
Gənclər və idman nazirinin müavini
13 Neftçala, Salyan
Kəmaləddin Heydərov
Fövqəladə hallar naziri
13 Bərdə
Orucəli Hacıyev
Fövqəladə hallar nazirinin müavini
13 Ağcabədi
Ragim Lətifov
Fövqəladə hallar nazirinin müavini
13 Tərtər
Əbülfəs Qarayev
Mədəniyyət naziri
13 Siyəzən, Şabran
Vaqif Əliyev
Mədəniyyət nazirinin birinci müavini
13 Quba, Qusar
Rafiq Bayramov
Mədəniyyət nazirinin müavini
13 Xaçmaz
Oqtay Şirəliyev
Səhiyyə naziri
13 Göygöl, Daşkəsən
Elsevər Ağayev
Səhiyyə nazirinin müavini
13 Şəmkir
Rahim Əliyev
Səhiyyə nazirinin müavini
13 Samux
Ceyhun Bayramov
Təhsil naziri
13 Ağdam, Füzuli
Rüstəm Usubov
Baş prokurorun birinci müavini
13 Tərtər, Şəmkir
Ceyhun Həsənov
Ədliyyə nazirinin müavini
13 Quba, Qusar, Xaçmaz
Aynur Sofiyeva
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
13 Sabirabad, Saatlı, Hacıqabul
Vüqar Əhmədov
“Azərişıq” ASC-nin sədri
13 Neftçala
Ruslan Əliyev
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru
13 Salyan
Ramil İsgəndərov
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini
13 Neftçala
Cahid Hüseynov
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini
13 İmişli
Qorxmaz Hüseynov
“Azərsu” ASC-nin sədri
16 Füzuli, Cocuq Mərcanlı (Cəbrayıl)
Səyyad Salahlı
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin birinci müavini
17 Qobustan
Məleykə Abbaszadə
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri
17 Yevlax, Mingəçevir, Ağdaş
Bəhram Xəlilov
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini
17 Goranboy, Naftalan
Teyyub Cabbarov
“Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini
17 Beyləqan, Xocavənd
Səyavuş Heydərov
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
18 Beyləqan
Etibar Məmmədov
“Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini
18 İmişli
Saleh Məmmədov
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri
19 Yevlax, Ucar
Əvəz Qocayev
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini
19 Zərdab
Zakir Qaralov
Baş prokuror
27 Hacıqabul, Kürdəmir
Sahil Babayev
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri
27 Goranboy
Anar Kərimov
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini
27 Yevlax
Vüsal Nəsirli
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini
27 Naftalan, Xocalı
İnam Kərimov
Kənd təsərrüfatı naziri
27 Ağsu, İsmayıllı
İlham Quliyev
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini
27 Göyçay, Ağdaş
Elçin Zeynalov
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini
27 Qobustan, Şamaxı
Səfər Mehdiyev
Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri
27 Göyçay, Ucar, Ağdaş
İsmayıl Hüseynov
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini
27 Kürdəmir
Əsgər Abdullayev
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini
27 Zərdab
Rövşən Rzayev
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
27 Ağdam
Fuad Hüseynov
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
27 Tərtər
Sabir Əhmədov
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
27 Bərdə
Firudin Qurbanov
Təhsil nazirinin müavini
31 Tərtər, Ağcabədi