XƏBƏR LENTİ

26 Sentyabr 2020
25 Sentyabr 2020

Digər Xəbərlər

20 Sentyabr 2018 - 09:34

Avropa Liqasının qrup mərhələsi başlayır –Bu gün hansı komandalar qarşılaşacaq?

Bu gün Avropa Liqasında qrup mərhələsinin oyunları başlayır.

Strateq.az  xəbər verir ki, yarışda Azərbaycan təmsilçisi “Qarabağ” səfərdə Portuqaliya “Sportinq”i ilə üz-üzə gələcək.

Ağdam təmsilçinin yer aldığı E qrupundakı “Arsenal” İngiltərədə Ukrayna “Vorskla”sını sınağa çəkəcək.

Azərbaycan milli komandasının futbolçu Riçard Almeydanın çıxış etdiyi Qazaxıstan “Astana”sı da qrupda ilk

Digər oyunlar və onların başlama saatlarını təqdim edirik:

A qrup

23:00. AEK (Larnaka, Kipr) – “Sürix” (İsveçrə)

23:00. “Lüdoqorets” (Bolqarıstan) – “Bayer” (Almaniya)

B qrupu

23:00. “Seltik” (Şotlandiya) – “Rusenborq” (Norveç)

23:00. “Leyptsiq” (Almaniya) – “Zaltsburq” (Avstriya)

C qrupu

23:00. “Kopenhagen” (Danimarka) – “Zenit” (Rusiya)

23:00. “Slaviya” (Praqa, Çexiya) – “Bordo” (Fransa)

D qrupu

23:00. “Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya) – “Fənərbağça” (Türkiyə)

23:00. “Spartak” (Trnava, Slovakiya) – “Anderlext” (Belçika)

E qrupu

23:00. “Arsenal” (İngiltərə) – “Vorskla” (Poltava, Ukrayna)

23:00. “Sportinq” (Lissabon, Portuqaliya) – “Qarabağ” (Azərbaycan)

F qrupu

23:00. “Düdelanj” (Lüksemburq) – “Milan” (İtaliya)

23:00. “Olimpiakos” (Yunanıstan) – “Betis” (İspaniya)

G qrupu

20:55. “Rapid” (Vyana, Avstriya) – “Spartak” (Moskva, Rusiya)

20:55. “Vilyarreal” (İspaniya) – “Reyncers” (Şotlandiya)

H qrupu

20:55. “Latsio” (İtaliya) – “Apollon” (Kipr)

20:55. “Marsel” (Fransa) – “Ayntraxt” (Almaniya)

I qrupu

20:55. “Beşiktaş” (Türkiyə) – “Sarpsporq” (Norveç)

20:55. “Genk” (Belçika) – “Malmö” (İsveç)

J qrupu

20:55. “Akhisarspor” (Türkiyə)- “Krasnodar” (Rusiya)

20:55. “Sevilya” (İspaniya) – “Standard” (Lyej, Belçika)

K qrupu

20:55. “Dinamo” (Kiyev, Ukrayna) – “Astana” (Qazaxıstan)

20:55. “Renn” (Fransa) – “Yablonets” (Çexiya)

L qrupu

20:55. PAOK (Yunanıstan) – Çelsi” (İngiltərə)

20:55. “Videoton” (Macarıstan) – BATE (Belarus)