XƏBƏR LENTİ

03 Dekabr 2020

Digər Xəbərlər

03 Oktyabr 2019 - 10:01

Avropa Liqası:bu gecə hansı komandalar meydana çıxacaq? - Oyunlar

Bu gün UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsində II turun oyunları keçiriləcək. 

Strateq.az xəbər verir ki, bu gecə aşağıdakı komandalar meydana çıxacaqlar:

A qrupu

23:00. “Sevilya” (İspaniya) – APOEL (Kipr)

23:00. “Düdelanj” (Lüksemburq) – “Qarabağ” (Azərbaycan)

Xal durumu: “Düdelanj” – 3, “Sevilya” – 3, APOEL – 0, “Qarabağ” – 0.

B qrupu

23:00. “Malmö” (İsveç) – “Kopenhagen” (Danimarka)

23:00. “Luqano” (İsveçrə) – “Dinamo” (Kiyev, Ukrayna)

Xal durumu: “Kopenhagen” – 3, “Dinamo” – 3, “Luqano” – 0, “Malmö” – 0

C qrupu

23:00. “Krasnodar” (Rusiya) – “Xetafe” (İspaniya)

23:00. “Trabzonspor” (Türkiyə) – “Bazel” (İsveçrə)

Xal durumu: “Bazel” – 3, “Xetafe” – 3, “Trabzonspor” – 0, “Krasnodar” – 0.

D qrupu

23:00. “Sportinq” (Portuqaliya) – LASK (Avstriya)

23:00. “Rusenborq” (Norveç) – PSV (Hollandiya)

Xal durumu: LASK – 3, PSV – 3, “Rusenborq” – 0, “Sportinq” – 0

E qrupu

23:00. “Latsio” (İtaliya) – “Renn” (Fransa)

23:00. “Seltik” (Şotlandiya) – ÇFR (Rumıniya)

Xal durumu: ÇFR – 3, “Seltik” – 1, “Renn” – 1, “Latsio” – 0.

F qrupu

23:00. “Arsenal” (İngiltərə) – “Standard” (Belçika)

23:00. “Vitoriya” (Portuqaliya) – “Ayntraxt” (Almaniya)

Xal durumu: Arsenal – 3, “Standard” – 3, “Ayntraxt” – 0, “Vitoriya” – 0.

G qrupu

20:55. “Yanq Boyz” (İsveçrə) – “Reyncers” (Şotlandiya)

20:55. “Feyenoord” (Hollandiya) – “Portu” (Portuqaliya)

Xal durumu: “Portu” – 3, “Reyncers” – 3, “Yanq Boyz” – 0, “Feyenoord” – 0.

H qrupu

20:55. MOİK (Rusiya) – “Espanyol” (İspaniya)

20:55. “Ferentsvaroş” (Macarıstan) – “Lüdoqorets” (Bolqarıstan)

Xal durumu: “Lüdoqorets” – 3, “Ferentsvaroş” – 1, “Espanyol” – 1, MOİK – 0.

I qrupu

20:55. “Sent-Etyen” (Fransa) – “Volfsburq” (Almaniya)

20:55. “Aleksandriya” (Ukrayna) – “Gent” (Belçika)

Xal durumu: “Gent” – 3, “Volfsburq” – 3. “Sent-Etyen” – 0. “Aleksandriya” – 0.

J qrupu

20:55. “Başakşehir” (Türkiyə) – “Borussiya” (Mönxenqladbax, Almaniya)

20:55. “Volfsberq” (Avstriya) – “Roma” (İtaliya)

Xal durumu: Roma – 3, “Volfsberq” – 3, “İstanbul Başakşehir” – 0, “Borussiya” – 0.

K qrupu

20:55. “Beşiktaş” (Türkiyə) – “Vulverhempton” (İngiltərə)

20:55. “Braqa” (Portuqaliya) – “Slovan” (Bratislava, Slovakiya)

Xal durumu: “Braqa” – 3, “Slovan” – 3, “Beşiktaş” – 0, “Vulverhempton” – 0.

L qrupu

18:50. “Astana” (Qazaxıstan) – “Partizan” (Serbiya)

20:55. AZ (Hollandiya) – “Mançester Yunayted” (İngiltərə)

Xal durumu: “Mançester Yunayted” – 3, AZ – 1, “Partizan” – 1, “Astana” – 0.