XƏBƏR LENTİ

19 Sentyabr 2020
18 Sentyabr 2020

Digər Xəbərlər

01 Sentyabr 2020 - 19:54

Avropa Liqasında püşklər atıldı –Rəqib komandalar bəlli oldu

Bu gün “Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinin püşkü atılıb.

Strateq.az xəbər verir ki, UEFA-nın İsveçrənin Nyon şəhərindəki mənzil-qərargahında baş tutan püşkatmada rəqiblər bəlli olub.

Qeyd edək ki, III təsnifat mərhələsinin oyunları sentyabrın 24-də keçiriləcək.

Əsas yol

“Honved” (Macarıstan)/“Malmö” (İsveç) cütünün qalibi – “Lokomotiva” (Xorvatiya)

“Ventspils” (Latviya)/“Rusenborq” (Norveç) cütünün qalibi – “Alanyaspor” (Türkiyə)

“Teuta” (Albaniya)/“Qranada” (İspaniya) cütünün qalibi – “Lokomotivi” (Gürcüstan)/“Dinamo” (M, Rusiya) cütünün qalibi

LASK (Avstriya) – “Dunayska” (Slovakiya)/“Yablonets” (Çexiya) cütünün qalibi

“Bala Taun” (Uels)/“Standard” (Belçika) cütünün qalibi – “Voyvodina” (Serbiya)

OFİ (Yunanıstan)/“Apollon” (Kipr) cütünün qalibi – “Hammarbü” (İsveç)/“Lex” (Polşa) cütünün qalibi

“Sportinq” (Portuqaliya) – “Vikinq” (Norveç)/“Aberdin” (Şotlandiya) cütünün qalibi

“Kukesi” (Albaniya)/“Volfsburq” (Almaniya) cütünün qalibi – “Desna” (Ukrayna)

“Riyeka” (Xorvatiya) – “Aris” (Yunanıstan)/“Kolos” (Ukrayna) cütünün qalibi

“Şemrok Rovers” (İrlandiya)/“Milan” (İtaliya) cütünün qalibi – “Bodo Qlimt” (Norveç)/“Jalgiris” (Vilnüs, Litva) cütünün qalibi

“Rostov” (Rusiya) – “Makkabi” (Hayfa, İsrail)/“Jelezniçar” (Bosniya və Herseqovina)/“Kayrat” (Qazaxıstan) cütünün qalibi

“Beşiktaş” (Türkiyə) – “Borats” (Bosniya və Herseqovina)/“Rio Ave” (Portuqaliya) cütünün qalibi

“Nomme Kalyu” (Estoniya)/”Mura” (Sloveniya)/“Orxus” (Danimarka) cütünün qalibi – PSV (Niderland)

“Şarlerua” (Belçika) – “Sfantul” (Moldova)/“Partizan” (Serbiya) cütünün qalibi

“Hibernians” (Malta)/“Fehervar” (Macarıstan) cütünün qalibi – “Servett” (İsveçrə)/“Reyms” (Fransa) cütünün qalibi

“Sankt-Qallen” (İsveç) – AEK (Yunanıstan)

“Botoşani” (Rumıniya)/“Şkendiya” (Şimali Makedoniya) cütünün qalibi – “Lokomotiv” (Plovdiv, Bolqarıstan)/“Tottenhem” (İngiltərə) cütünün qalibi

“Proqress” (Lüksemburq)/“Villem” (Niderland) cütünün qalibi – “Linkoln” (Cəbəllütariq)/“Reyncers” (Şotlandiya) cütünün qalibi

“Osiyek” (Xorvatiya)/“Bazel” (İsveçrə) cütünün qalibi – “Anartosis” (Kipr)

MOİK (Bolqarıstan)/BATE (Belarus) cütünün qalibi – B-36 (Farer adaları)/TNS (Uels) cütünün qalibi

“Topola” (Serbiya)/“Styaua” (Rumıniya) cütünün qalibi – “Riterlay” (Litva)/“Slovan” (Çexiya) cütünün qalibi

“Neftçi” (Azərbaycan)/“Qalatasaray” (Türkiyə) cütünün qalibi – “Renova” (Şimali Makedoniya)/“Hayduk” (Xorvatiya) cütünün qalibi

“Höteborq” (İsveç)/“Kopenhagen” (Danimarka) cütünün qalibi – “Pyast” (Polşa)/“Hartberq” (Avstriya) cütünün qalibi

“Kaysar” (Qazaxıstan)/APOEL (Kipr) cütünün qalibi – “Olimpiya” (Sloveniya)/“Zrinski” (Bosniya və Herseqovina) cütünün qalibi

“Laçi” (Albaniya)/“Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail) cütünün qalibi – “Kolreyn” (Şimali İrlandiya)/“Motervell” (Şotlandiya) cütünün qalibi

“Viktoriya” (Çexiya) – “Sonderyuske” (Danimarka)

Çempionlar yolu

“Sarayevo” (Bosniya və Herseqovina) – “Astana” (Qazaxıstan)/“Buduçnost” (Monteneqro) cütünün qalibi

“Şerif” (Moldova) – “İnter” (Andorra)/“Dandalk” (İrlandiya) cütünün qalibi

“Ararat-Armeniya” (Ermənistan)/“Fola” (Lüksemburq) cütünün qalibi – “Selye” (Sloveniya)

“Riqa” (Latviya)/“Tre Fiori” (San-Marino) cütünün qalibi – “Seltik” (Şotlandiya)

“Kuopio” (Finlandiya)/“Slovan” (Slovakiya) cütünün qalibi – “Suduva” (Litva)

“Legiya” (Polşa) – “Sileks” (Şimali Makedoniya)/“Drita” (Kosovo) cütünün qalibi

“Klasksvik” (Farer adaları) – “Konnah” (Uels)/“Dinamo” (Tbilisi, Gürcüstan) cütünün qalibi

“Yurqorden” (İsveç)/“Europa” (Cəbəllütariq) cütünün qalibi – ÇFR (Rumıniya)

“Linfild” (Şimali İrlandiya)/“Floriana” (Malta) cütünün qalibi – “Flora” (Estoniya)/“Reykyavik” (İslandiya) cütünün qalibi