XƏBƏR LENTİ

07 Avqust 2020

Digər Xəbərlər

10 İyun 2016 - 17:57

Bu gecə Avropa çempionatı start götürür –Tam təqvim

avro-2016-cempionat

Bu gün axşam Fransada təşkil olunacaq Avropa çempionatının final mərhələsinin oyunlarına start veriləcək. 

Turnirin açılış görüşündə Fransa və Rumıniya yığmaları üz-üzə gələcək.  

"Avro-2016"nın tam təqvimini Bakı vaxtı ilə təqdim edirik:

10 iyun

A qrupu

23:00. Fransa – Rumıniya

11 iyun

A qrupu

17:00. Albaniya – İsveçrə

B qrupu

20:00. Uels – Slovakiya

23:00. İngiltərə – Rusiya

12 iyun

D qrupu

17:00. Türkiyə – Xorvatiya

C qrupu

20:00. Polşa – Şimali İrlandiya

23:00. Almaniya – Ukrayna

13 iyun

D qrupu

17:00. İspaniya – Çexiya

E qrupu

20:00. İrlandiya – İsveç

23:00. Belçika – İtaliya

14 iyun

F qrupu

20:00. Avstriya – Macarıstan

23:00. Portuqaliya – İslandiya

15 iyun

B qrupu

17:00. Rusiya – Slovakiya

A qrupu

20:00. Rumıniya – İsveçrə

23:00. Fransa – Albaniya

16 iyun

B qrupu

17:00. İngiltərə – Uels

C qrupu

20:00. Ukrayna – Şimali İrlandiya

23:00. Almaniya – Polşa

17 iyun

E qrupu

17:00. İtaliya – İsveç

D qrupu

20:00. Çexiya – Xorvatiya

23:00. İspaniya – Türkiyə

18 iyun

E qrupu

17:00. Belçika – İrlandiya

F qrupu

20:00. İslandiya – Macarıstan

23:00. Portuqaliya – Avstriya 

19 iyun

A qrupu

23:00. İsveçrə – Fransa

23:00. Rumıniya – Albaniya

20 iyun

B qrupu

23:00. Slovakiya – İngiltərə

23:00. Rusiya – Uels

21 iyun

C qrupu

20:00. Şimali İrlandiya – Almaniya

20:00. Ukrayna – Polşa

D qrupu

23:00. Xorvatiya – İspaniya

23:00. Çexiya – Türkiyə

22 iyun

F qrupu

20:00. Macarıstan – Portuqaliya

20:00. İslandiya – Avstriya

E qrupu

23:00. İsveç – Belçika

23:00. İrlandiya – İtaliya

1/8 final

25 iyun

1. 17:00. A qrupunun 2-cisi – C qrupunun 2-cisi

2. 20:00. B qrupunun qalibi – A, C və ya D qrupunun 3-cüsü

3. 23:00. D qrupunun qalibi – B, E və ya F qrupunun 3-cüsü

26 iyun

4. 17:00. A qrupunun qalibi – C, D və ya E qrupunun 3-cüsü

5. 20:00. C qrupunun qalibi – A, B və ya F qrupunun 3-cüsü

6. 23:00. F qrupunun qalibi – E qrupunun 2-cisi

27 iyun

7. 20:00. E qrupunun qalibi – D qrupunun 2-cisi

8. 23:00. B qrupunun 2-cisi – F qrupunun 2-cisi

1/4 final

30 iyun

9. 23:00. 1-ci cütünün qalibi – 3-cü cütün qalibi

1 iyul

10. 23:00. 2-ci cütün qalibi – 6-cı cütün qalibi

2 iyul

11. 23:00. 5-ci cütün qalibi – 7-ci cütün qalibi

3 iyul

12. 23:00. 4-cü cütün qalibi – 8-ci cütün qalibi

Yarımfinal

6 iyul

13. 23:00. 9-cu cütün qalibi – 10-cu cütün qalibi

7 iyul

14. 23:00. 11-ci cütün qalibi – 12-ci cütün qalibi

Final

10 iyul

15. 23:00. 13-cü cütün qalibi – 14-cü cütün qalibi